Sipka Apka1

     ********************************************************

Sloboda Jozef Patraka

Kajlov Kristna Patraka

ABBA 20211

ABBA po 40 rokoch prichádza s novým albumom. Úvodný singel z nového albumu si môžete vypočuť vo vysielaní Rádia POHODA. 

Eduard Hrube 01

Zomrel posol smiechu Eduard Hrubeš (†84), hviezda Neváhej a toč. Vo veku 84 rokov odišiel do umeleckého neba Eduard Hrubeš. Českej televízii správu o jeho smrti potvrdila jeho dcéra, napísal v nedeľu spravodajský server iDNES.cz

Dusty Hill ZZ TOP BASSA

Dnes (28. 07. 2021) zarmútila hudobný svet smutná správa, zomrel v spánku doma v Houstone Dusty Hill - basgitarista kapely ZZ Top. Česť jeho pamiatke.

F Nedved

Smutnú správu o legendárnom spevákovi Františkovi Nedvědovi (†73) priniesol jeho syn Vojta. „S hlbokým zármutkom a ťažkým srdcom oznamujeme, že nás dnes vo večerných hodinách navždy opustil náš milovaný otec František Nedvěd,“ informoval na facebooku krátko pred jedenástou v nedeľu večer. 

 Milan Lasica

Vo veku 81 rokov v nedeľu (18. 07. 2021) zomrel komik, herec a spevák MILAN LASICA. Lasica práve vystupoval spolu s orchestrom Hot Serenaders na ich výročnom koncerte v bratislavskom Štúdiu L+S, keď počas interpretácie piesne odpadol. Oživiť sa ho už nepodarilo.

Safrankova 01

Dnes (09. 06. 2021) vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe zomrela nezabudnuteľná POPELKA Libuše Šafránková ktorá v pondelok oslávila 68 rokov. Informáciu potvrdil Jozef Abrahám ml.  (Nebo sa zaplňa umelcami po ktorých nám je tu dole čoraz smutnejšie) poz. redakcie.

 h hegerova

Roky dávala pozor na každý svoj krok. Vedela, že nesmie spadnúť, pretože je tak chatrná a krehká. Pred mesiacom, ale Hana Hegerová (†89) spadla a zlomila si krčok na pravej strane. Od tej doby statočne bojovala o život. Nakoniec to ale kráľovná šansónu v utorok (23. 03. 2021)hodinu po poludní vzdala. Šansón tak prišiel o svoju prvú dámu vlastným menom Carmen Farkašovú.

1203 2new

Automobilka Škoda uvádza ďalší projekt zo série Ikony v novom kabáte, viac ...

Staidl Gott Svoboda

Hudobný svet opäť v slzách! Odišiel Ladislav Štaidl (†75) Ladislav Štaidl dnes ráno (31.01.2021) podľa informácií Blesku podľahol komplikáciám s onkologickým ochorením.

A Hric

Známy slovenský herec Andy Hryc dnes nadránom zomrel. „Dnes (31. 01. 2021) o 3:13 hod. ma opustil najdôležitejší muž môjho života...,“ uviedla Adamík Hrycová. Na soc. sieti

hana maciuchova v0

Vo veku 75 rokov, odišla do hereckého neba ďalšia herečka Hana Maciuchová. Predstavitelka krkonošských rozprávok a mnohích ďalších skvele stvárnených rolí 26.01.2021 podľahla rakovine.

Eddie Van Halen

Vo veku 65 rokov zomrel v utorok slávny holandsko-americký rockový gitarista a spevák Eddie Van Halen. viac ...

Cestne stlpky 00  Cestne stlpky

Všimli ste si niekedy, že okrem klasických bielych stĺpikov, ohraničujúcich krajnicu vozovky, sa občas na cestách vyskytujú aj modré a červené stĺpiky ? čítaj ďaľej ...